Google A.I. Kamera strzela co byś przegapiła

Za każdym razem, gdy jest inny gadżet ratunkowy (GoPro, Snap’s new Spectacles), dostaję energię, biorąc pod uwagę, jak pozostanę uziemiony, gdy przejdę do świętowania Instagramu. Raczej używam go przez siedem dni, zmęczyłem się trudzeniem przez wszystkie nagrania, a potem zapoznałem się z moją technologiczną szafką na śmieci.

 

Niezależnie od tego, jak w tych kamerach, klipy Google (zaczynające się od 250 $) są uruchamiane właśnie wtedy, gdy jest coś wartego złapania. Wskaż na scenie, wygnij punkt ogniskowy, aby go włączyć, i A.I. wyszukuje kryteria wyłuskane z lat badań informacyjnych – uśmiechy, sygnał, zwierzę wchodzące na krawędź. Rezultatem są siedem-sekundowe nagrania, dźwięk sans, przy 15 fps. Ilekroć otwierasz aplikację telefoniczną i przesuwaj palcem, aby oszczędzić lub usunąć, i wybierz nagrania (do 12 megapikseli w określaniu) z nagrań. Program do uczenia maszynowego będzie wtedy próbował złapać więcej tego, co przechowujesz, a mniej tego, co złomisz.

Google twierdzi, że 16 GB pamięci jest trudne do wypełnienia w samotności, pozostawiając trzygodzinną żywotność baterii jako punkt odcięcia. Jakość kończy się ziarnisty w przygnębieniu okoliczności świetlnych, jak na przyjęciu kolacji. W każdym razie, w innym przypadku funkcjonuje jako nagłośniony, a wyniki są przekonujące. Nie wyciągnąłbyś telefonu i nie poprosiłabyś towarzysza, żeby odtworzył zabawny sygnał. Ponadto nie musisz, w świetle faktu, że A.I. strzela do ciebie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *